وکیل خانواده

حفظ حقوق خانواده با وکیل خانواده

وكیل خوب ضامن احقاق حق شما در انواع پرونده های حقوقی خانوادگی است. وکیل خانواده خود را امروز انتخاب کنید تا بر کلیه امور حقوقی خانواده خود مسلط باشید

وکیل طلاق

اهميت داشتن وكيل خانواده

در دعاوی خانوادگی چیست؟

پرونده های خانواده علاوه بر مسائل و مشغله های مربوط به امور دادگاهی، دارای بار احساسی زیادی می باشند. شما با سپردن پرونده خانواده خود به وكیل متخصص و مجرب می توانید حداقل خیال خود را از بابت امور دادگاهی و انجام شدن پرونده خود به نحو احسن آسوده سازید.

با حضور وكیل خانواده پیروزی خود را تضمین كنید

با توجه به تنوع و پیچیدگی مباحث و دعاوی خانوادگی، حضور یك وكیل خوب و مشاور مجرب در امور پرونده های خانواده برای رسیدن به هدف و پیروزی شما بسیار مهم و ارزشمند می باشد.

وکیل خانواده

خدمات وكیل خانواده گروه وکلای آریا

طلاق و فسخ نكاح

گروه وكلای آریا یاری رسان شما در انجام متاركه، طلاق توافقی، رجعی، بائن، طلاق از طرف زوجه یا زوج، گواهی عدم امكان سازش، تقاضای تنفیذ طلاق و سایر امور مرتبط می باشد.

نفقه و اجرت المثل

انجام كلیه دعاوی مربوط به دادخواست مطالبه نفقه زن و فرزندان، دادخواست مطالبه نفقه، محاسبه نفقه، تعدیل نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و … را از ما بخواهید.

مهریه

جهت مطالبه مهریه، محاسبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه و تقسیط آن، تیم تخصصی وكلای آریا در كنار شماست.

ازدواج و اثبات نكاح

گروه وكلای آریا مشاور دلسوز شما در تنظیم شروط ضمن عقد، اذن پدر یا ولی، اخذ حكم دادگاه جهت ازدواج مجدد و سایر مسائل مربوطه می باشد.

تمكین و نشوز

مشاوره در جهت كلیه امور مربوط به تمكین عام و خاص، عدم تمكین، تمكین نكردن در دوران عقد و سایر خدمات مربوطه را از ما بخواهید.

استرداد جهیزیه

وكلای آریا همراه شما در كلیه دعاوی مربوط به استرداد هدایای دوره زوجیت، دادخواست استرداد جهیزیه و …

اهدا جنین

تیم تخصصی وكلای آریا آماده خدمت رسانی در زمینه مسائل حقوقی دریافت جنین، رحم جایگزین، مسائل مربوط به وراثت جنین اهدایی و تمامی مباحث مرتبط می باشد.

تغییر جنسیت

انجام امور حقوقی مسائل تغییر جنسیت و هویت جنسی را از گروه وكلای آریا بخواهید.

سوالات متداول از وکیل خانواده

دادگاه خانواده محل عقد ازدواج یا محل اقامت زوجه صالح به رسیدگی دعاوی خانواده می‌باشد.

حق الوكاله انجام پرونده های خانواده متفاوت و بستگی به موضوع و محل دعوی دارد.

خیر. تمامی امور مرتبط با نفقه، اجرت المثل، مهریه، تمكین، اهداء جنین و … توسط وكیل خانواده انجام میشود.

مداركی از قبیل سند ازدواج یا رونوشت آن و مدارك شناسایی

سوالی از وکیل خانواده دارید؟

با ما تماس بگیرید

Client Logo
مرضيه اسدزاده خانه دار

با سلام و خسته نباشيد خدمت گروه وكلاي آريا. خواستم بابت نتيجه گيري پرونده طلاق و اخذ كامل مهريه ام ازتون تشكر كنم. همچنين من اين گروه مجرب رو به تمامي كساني كه مثل من دچار مشكلات متاركه و پايمال شدن حق و حقوقشون هستند پيشنهاد ميكنم.

Client Logo
حديثه اكبري مربي ورزش

با عرض سلام و تشكر از جناب آقاي پورحبيب وكيل پايه يك دادگستري. گروه وكلاي آريا قطعا از بهترين هاي مشاوره حقوقي خانواده هستند. ضمن تشكر خواستم بپرسم آيا جهت تسريع پرونده اينجانب كه مرتبط با حضانت دخترم هست ميشه كاري انجام داد؟

Client Logo
ابوذر گودرزي كارمند دادگستري

با درود و احترام خدمت آقاي پورحبيب سرپرست گروه وكلاي آريا. از اينكه لطف كرديد و پرونده طلاق خواهرم رو با توجه به مشغله زيادتان شخصا قبول كرديد از شما متشكرم و اميدوارم بزودي به نتيجه دلخواه برسيم.

Client Logo
مريم گل زردي مددكار اجتماعي زنان

جناب پورحبيب و همكارانشون قطعا يكي از بهترين مشاورها در زمينه دريافت نفقه و اجرت المثل بوده و بسيار دقيق و منظم به امور پرونده ها رسيدگي ميكنند اميدوارم همكاري موسسه خيريه ما با ايشان و گروه وكلاي آريا ادامه داشته باشد.