وکیل مهاجرتی

یک قدم تا پیشرفت

امروزه مهاجرت از ایران  به کشور هایی که از نظر اقتصاد و رفاه حرف اول را در جهان می زنند ، تبدیل به دغدغه اکثر مردم ایران شده است . اگر قصد مهاجرت دارید و با مراحل آن به خوبی آشنا نیستید و یا برای پیگیری امور مهاجرتی خود نیاز به یک وکیل کار درست دارید ، گروه وکلای آریا وکیل با خبره ترین وکلا و پرونده های موفق بسیار زیاد در این زمینه ، مفتخر است تا در این امر به شما عزیزان خدمت رسانی کند.

اخذ ویزا

گروه وکلای آریا، پرونده های بسیار موفقی در اخذ ویزای تحصیلی ، مهارتی، سرمایه گذاری ، توریستی و ...
در کشور های مطرح جهان را دارا می باشد.

امور ترجمه

گروه وکلای آریا با بهره مندی از افراد متخصص در زمینه ترجمه ، کلیه امور ترجمه مدارک و ... مراجعه کنندگان را به انجام می رساند.

اقامت

گروه وکلای آریا ، با بهرمندی وکلای خبره و کار درست و تجربه ی بسیار بالا ، قادر است تا کلیه امور اقامت دائم و موقت شما را در کشور دلخواهتان به انحام برساند

ارزیابی

گروه وکلای آریا کلیه ارزیابی های لازم برای مهاجرت را بصورت تخصصی از مراجعه کنندگان خود به عمل می آوررد.

چرا شما به وکیل مهاجرتی نیاز دارید؟​

داشتن یک وکیل با تجربه و با سابقه ، میتواند زمان روند امور مهاجرتی شما را کاهش دهد و در مراحل پیچیده و دشوار آن شما را از سردرگرمی و آزمون و خطا رهایی ببخشد. همچنین با داشتن یک وکیل خوب در زمینه مهاجرت شما در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید .

خدمات وكیل مهاجرتی گروه وکلای آریا

ویزای سرمایه گذاری

امروزه کشور های بزرگ جهان به دنبال جذب سرمایه گذاران از سایر کشور ها برای پیشرفت اقتصاد کشورشان هستند . گروه وکلای آریا با بهرمنده از وکلای کار درست همواره مفتخر است تا شمارا در اخذ ویزای سرمایه گذاری یاری کند.

ویزای مهارت و تخصص

افراد می توانند با توجه به مهارت و تخصص خود در زمینه های شغلی متفاوت به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند.گروه وکلای آریا با داشتن هزاران پرونده موفق، مفتخر است تا خدمات شایسته ای را در این زمینه به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.

ویزای توریستی

اگر قصد سفر به کشور های مختلف را دارید و به دنبال اخذ ویزای موقت توریستی هستید ، مجموعه ما در کمترین زمان ممکن می تواند این ویزا را برای شما دریافت کند .

ویزای تحصیلی

امروزه مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی از محبوب ترین راه های مهاجرت به شمار می آید . و مجموعه ما با تجربه بسیار در این زمینه همراه شما خواهد بود.

ویزای ازدواج

یکی از راه های معمول و کم هزینه  مهاجرت ، ویزای ازدواج است که فرد متقاضی با ازدواج با یکی از شهروندان کشور مورد نظر می تواند به آن کشور مهاجرت کند و یا شهروندی آن کشور را دریافت کند. 

ویزای والدین

در این ویزا ، والدین فرد متقاضی با ارسال دعوت نامه می توانند شرایط لازم را برای مهاجرت فرزند خود به کشور مورد نظر فراهم کنند. گروه وکلای آریا ، با افتخار کلیه تجربیات خود را در این زمینه با مراجعه کنندگان در میان می گذارد.

سوالات متداول از وکیل مهاجرتی

هزینه ها مهاجرت با توجه به کشور مقصد همواره در حال تغییر است برای اطلاع دقیق از هزینه ها با ما تماس بگیرید .

با توجه به کشور مقصد و شرایط متفاوت هر کشور برای مهاجرت امتیاز مورد نیاز آن نیز متفاوت است . شما می توانید از طریق مشاوران ما  از امتیاز لازم هر ویزا  مطلع شوید .

مجموعه آریا وکیل با توجه به شرایط مراجعه کنندگان  و ارزیابی تخصصی ، ویزای مناسب و کلیه شرایط آن را به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می دهد.